TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Örnek Davetiye (PSD)

Rate this item
(0 votes)

TÜBİTAK 4006 Bilim fuarları yaklaştıkça herkesi bir telaş sarmaya başladı. Bilim fuarı standları, panoları, afişleri, davetiyeleri, sunumları.

ctrlbizde.com ailesi olarak elimizden geldiğince ve imkanlarımız elverdikçe öğretmenlerimizin işine yarayacak işler yapmak istiyoruz.

Bu kapsamda sizler için iki  adet TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Davetiyesi hazırladık. Photoshop programında istediğiniz düzenlemeleri yapabilir ve çıktı alabilirsiniz. A4 kağıda üst üste üç tane sığacak şekilde çıktı alabilirsiniz. Diğer bir deyişle bir davetiye A4'ün üçte biri boyutundadır. Sizlere tavsiyem biraz kalın ve parlak bir kuşe kağıda çıktı almanızdır. Bir a4 kağıda üç adet davetiye alacağınız için maliyet de oldukça düşük olacaktır. 

Eğer PSD dosyasında değişiklik yaparken bir problemle karşılaşırsanız, yorum yoluyla veya facebook sayfamız aracılığıyla bize ulaşın lütfen. PSD dosyalarını açmadan önce, indirdiğiniz rar dosyasında yer alan fontları c dizininizde yer alan windows/fonts klasörüne atmayı unutmayın.

Not: Photoshop programını kullanmayı bilmiyorsanız, haber altına yorum yazarak site yöneticilerimizden yardım isteyebilirsiniz. 

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Örnek Davetiyelerini indirmek için tıklayınız.

Davetiyeler

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Örnek Davetiye Mavi

 

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Örnek Davetiye Kırmızı

 

RAM

| Author

CTRL Bizde

Kendi halinde bir kaç kişiyiz,. Karşılaştığımız sorunları çözmek için bazen "çok zaman" harcadığımızı fark edip

devamı

Yeni Eklenenler