Bilgisayar Bilimi Kur-1e ait ders kitabını indirebilir, dilerseniz online göz atabilirsiniz.

EBA'da Oluşturulan Harici Canlı Derse Zoom'dan Giriş Yapmak (Öğretmen ve Öğrenciler İçin)

EBA'da harici canlı ders oluşturmak için görsellerle anlatılan işlemleri adım adım uygulamanız yeterlidir. 

Canlı dersleri renkli hale getirmek isteyen öğretmenler için güzel bir uygulamadır. Tabletinizi ve cep telefonunuzu grafik tablet olarak kullanabilir ve daha dikkat çekici bir ders ortamı oluşturabilirsiniz. Bunun için Virtual Tablet programının kurulumunun videolu anlatımını sitemizden takip edebilirsiniz.

EBA TV Güncel giriş saatleri tabloları. Öğrenciler hangi saat aralığında EBA'ya giriş yapabilir? Öğretmenler EBA'ya girerken hangi saat aralığını kullanmalı? Corona virüs nedeniyle, uzaktan eğitime geçilmiş ve EBA yoğun şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Bunun için MEB öğretmen ve öğrenciler için bir çizelge yayınladı. Lütfen bu saat dilimlerinde EBA'ya giriş yapalım.

Bir gün myswl veritabanınıza bir baktınız ki 4gb yakın bir boyuta ulaşmış, aylık ortalama maksiumum 2 gb trafiği olan siteniz 25 gb trafiğe ulaşmışsa bir problem var demektir.

Genellikle yeni bir joomla kurduğunuzda ilk güncellemede bu hatayı alabilirsiniz. Bazen bir hatanın çözümünü bulmak için saatlerce araştırma yapmak zorunda kalabilirsiniz, bazen de bildiğiniz halde gözden kaçabilir. Bizler karşılaştığımız hataları ve uyguladığımız çözüm önerilerini sizinle paylaşıyoruz. 

Bir süredir joomla sitelerde ortaya çıkan bir uyarı bulunmaktadır. PHP sürümünün güncellenmesi ve en az PHP 7.1 veya sonrasına yükseltmenizi istiyor. Bunun için yapılması gerekenleri aşağıda belirttik. 

Page 1 of 3

CTRL Bizde

Kendi halinde bir kaç kişiyiz,. Karşılaştığımız sorunları çözmek için bazen "çok zaman" harcadığımızı fark edip

devamı

Yeni Eklenenler